Contact MediTop

MediTop BV
Vlasakker 22
3417 XT Montfoort
Nederland

KvK nr. 30224857
BTW nr. NL8178.21.132.B01

Tel. +31 (0) 348 566 100
Fax. +31 (0) 348 566 119

Info@MediTop.nl

Contact

Indien u meer informatie wenst te ontvangen verzoeken wij u de onderstaande velden in te vullen. Na ontvangst van uw gegevens zullen wij zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Clear

Contacten per divisie

  • + -

    Keel- Neus- en Oorheelkunde

    Algemene mail: verkoop@meditop.nl
    Telefoon: 0348 566 100
    Fax: 0348 566 119
  • + -

    Oogheelkunde

    Algemene mail: ophthalmics@meditop.nl
    Telefoon: 0348 566 100
    Fax: 0348 566 119
  • + -

    Software Applicaties

    Algemene mail: info@starmedicalsystems.eu
    Telefoon: 0348 566 111
    Fax: 0348 566 112
  • + -

    Gynaecologie

    Algemene mail: gynaecologie@meditop.nl
    Telefoon: 0348 566 100
    Fax: 0348 566 119
  • + -

    Wondzorg

    Algemene mail: info@tmwc.eu
    Telefoon: 0348 475 849
    Fax: 0348 474 878
  • + -

    Profwood

    Algemene mail: info@profwood.nl
    Telefoon: 0348 566 117
    Fax: 0348 566 118

Persoonlijke contact gegevens

  • + -

    Arjan Blankerts - Sales Director

    Divisies KNO en Software Applicaties
    Telefoon: 06 33 757 337
    Email: arjan.blankerts@meditop.nl
  • + -

    Mariska Bonouvrie - Office Manager

    Divisie KNO
    Telefoon: 0348 566 100
    Email: mariska@meditop.nl
  • + -

    Bas Drost - Hoofd Technische Dienst

    Divisies KNO, Oogheelkunde en Gynaecologie
    Telefoon: 06 47 888 531
    Email: bas@meditop.nl
  • + -

    Jacco Bosma - Commercieel Medewerker Binnendienst

    Divisie KNO
    Telefoon: 0348 566 100
    Email: jacco@meditop.nl
  • + -

    Gé van Breukelen - Directeur

    Alle Divisies
    Telefoon: 0348 566 100
    Email: ceo@meditop.nl
  • + -

    Helma van Breukelen - Financiële Administratie

    Alle Divisies
    Telefoon: 0348 566 100
    Email: helma@meditop.nl
  • + -

    Theo van den Heiligenberg - Kwaliteitsmanager

    Alle Divisies
    Telefoon: 0348 566 104
    Email: office@meditop.nl

 

Close